Dostawa i płatność

Formy dostawy:

  • Dostawa elektroniczna na adres mailowy. Jeżeli książka ma zostać wysłana na inny adres mailowy niż mail osoby składającej  zamówienie, adres mailowy wpisuje się w zamówieniu w dodatkowych informacjach.

Termin wysyłki:

  • Dostawa elektroniczna nastąpi niezwłocznie po dokonaniu płatności przez Kupującego, nie później niż w ciągu 24 godzin od dokonania płatności (z wyłączeniem sobót, niedziel i dni ustawowo wolnych od pracy). W  przypadku płatności na podstawie wystawionej faktury dostawa elektroniczna nastąpi niezwłocznie, nie później niż w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (z wyłączeniem sobór, niedziel i dni ustawowo wolnych od pracy). 

Dostępne formy płatności:

Można wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W sklepie wykorzystuję system płatności Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażę w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • - zapłata po otrzymaniu faktury, forma dostępna dla urzędów i instytucji. Termin płatności - 14 dni od dnia sprzedaży. Faktura przesyła w postaci elektronicznej w formacie pdf.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl